Právě si prohlížíte Recenze: Osprey Duro – pro nadšené běžce
Rate this post

Běžecká vesta Osprey Duro je určena pro aktivní běžce, kteří hledají kompaktní a pohodlné úložiště na své vybavení. Vestu lze nosit na zádech nebo na boku a má kapacitu až 6 litrů. Kromě vesty je v této sérii také ledvinka nebo lehké běžecké batohy Osprey Duro. Dámský ekvivalent k sérii je Osprey Dyna.

Klady a zápory

Hlavním kladem běžecké vesty Osprey Duro je její lehkost a kompaktnost. Stejně tak to platí i pro běžecký batoh. Díky tomu je vhodná pro běžce, kteří nepotřebují mnoho prostoru pro své vybavení. Navíc, vesta má přizpůsobitelný a pohodlný popruh, který umožňuje volbu mezi nošením na zádech nebo na boku. Mezi nedostatky patří menší kapacita v porovnání s jinými běžeckými vesty.

Plusy

  • Kvalita zpracování
  • Nízká hmotnost
  • Design a pohodlí
  • Praktické vychytávky

Mínusy

  • Vyšší cena
  • Nehodí se na běžné nošení, ale jen na běh

Design a kvalita

Běžecká vesta Osprey Duro má minimalistický a elegantní design, který se hodí pro jakýkoli typ běžce. Kvalita zpracování je vysoká a vestu lze snadno čistit.

Běžecká vesta Osprey Duro Lt
Běžecká vesta Osprey Duro Lt
Běžecký batoh Osprey Duro 15
Běžecký batoh Osprey Duro 15

Prvky

Běžecká vesta Osprey Duro obsahuje kapsy na lahve s vodou, kapsy na drobné věci jako telefon, peněženku a jídlo, a také vodotěsný povlak pro ochranu vybavení před deštěm.

Běžecká ledvinka Osprey Duro Dyna Belt
Běžecká ledvinka Osprey Duro Dyna Belt
Běžecký batoh Osprey Duro 1.5
Běžecký batoh Osprey Duro 1.5

Dostupné velikosti a typy

Číslování funguje klasicky, jak jsme u značky Osprey zvyklí, tedy podle kapacity v litrech. Podle toho, kolik toho potřebujete při běhání nosit vybírejte od ledvinky, přes vestu až po běžecký batoh. Všechny jsou lehké a perfektně sedí na zádech.

Cena

Běžecká vesta Osprey Duro se prodává za vyšší cenu v porovnání s jinými běžeckými vestami na trhu. Podobně je tomu i u ledvinky a běžeckých batohů.

Verdikt

Běžecká vesta Osprey Duro i ekvivalent běžekého batohu je skvělou volbou pro aktivní běžce, kteří hledají lehkou a kompaktní vestu pro své vybavení. Vestu lze nosit na zádech nebo na boku a má přizpůsobitelný a pohodlný popruh. Navíc, vesta obsahuje vodotěsný povlak a kapsy na lahve s vodou, což ji činí praktickou volbou pro běh v každém počasí.

Hodnocení: 4,4/5

Další batohy a vesty na běhání můžete najít na portálu BěžeckýSvět.cz.

Tento příspěvek má jeden komentář

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..