Právě si prohlížíte 5 tip na údržbu a ochranu batohu
Rate this post

Batohy jsou nedílnou součástí našich outdoorových aktivit, cestování, školního dne i práce. Aby nám vydržely co nejdéle, je důležité o ně správně pečovat a chránit je. Zde jsou 5 nejlepších tipů na údržbu a ochranu batohu.

Ošetřete batoh impregnací

Nejenže vám nepromokavé prostředky pomůžou udržet batoh v dobrém stavu, ale také vás ochrání před vodou a špínou. Po nanesení impregnace nezapomeňte batoh nechat vyschnout, abyste se ujistili, že není stále vlhký.

Dbejte na správné uspořádání věcí uvnitř batohu

Nesnažte se do batohu strkat příliš mnoho věcí, jinak se mohou poškodit nebo zničit. Místo toho dejte těžší věci do středu a lehčí na strany. Návod na zabalení batohu.

Používejte batoh správně

Nepoužívejte batoh jako nákladní prostor pro těžké věci, jinak se mohou poškodit popruhy a záda. Také se vyhněte nošení batohu na jednom ramenním popruhu, jinak se může deformovat.

Pravidelně čistěte batoh.

Aby vám vydržel co nejdéle, je důležité ho pravidelně čistit. Můžete použít mýdlovou vodu a jemný kartáč, abyste odstranili špínu a nečistoty. Po vyčištění nezapomeňte batoh nechat úplně vyschnout.

Neskladujte batoh přímému slunci

Přímé slunce může poškodit materiál batohu a způsobit, že ztratí svůj tvar. Místo toho ho skladujte v temném a suchém prostoru.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..